kinder

Контакти:

82100, вул. Козловського,59,
м. Дрогобич, Львівська обл.
Телефон: +38 (03244) 3-83-12

Молитва

"Справжня молитва - як дощ, що зрошує землю. Вона обов'язково десь проб'ється джерелом." Шарль Делез. А якщо Бог все-таки існує?

Як ми молимося

Невід'ємний елемент виховання дошкільнят як дітей Божих є молитва. На закінчення нашого дитсадка діти знають основні щоденні молитви, а саме: Отче наш, Богородице Діво, Царю небесний, Мій Ангеле Святий. Окрім звичайних молитов, вихованці "Ангелятка" співають багато молитовних пісень, і, найголовніше, - вміють звернутися до Небесного Отця своїми словами.

Чи педагоги вчать спеціально дітей молитов напам'ять, як вірш? Ні. Ми молимося разом з дітьми. Щодня о 12 год усі групи й працівники дитсадка сходяться до каплиці, щоб разом подякувати Богові за його щедрі дари (гарну погоду, прекрасну природу, батьків, рідних, цікаві заняття, вдало проведене світо та ін.), перепросити за провини й попросити за здоров'я для дітей і батьків, за мир в Україні, за всіх військових, які нас захищають.

Кожна трапеза теж розпочинається із молитви у формі пісні "Благослови Боже".

Звичайно ж, найкращою і найбільшою молитвою для нас є Божественна Літургія. Раз на тиждень у нашій каплиці Успення Пресвятої Богородиці хтось із священиків парафії-засновника Пресвятої Трійці служить Службу Божу. Діти вчаться з побожністю брати повну участь у цьому Таїнстві - співають, слухають Св. Євангеліє й проповідь, приступають до Св. Причастя.