kinder

Контакти:

82100, вул. Козловського,59,
м. Дрогобич, Львівська обл.
Телефон: +38 (03244) 3-83-12

Працівники

Директор

с. Євфросинія-Надія Сеник 
«Від дітей щодня вчуся простоти і радості.»

Освіта - повна вища, закінчила Київський Національний Педагогічний Університет ім. М. П. Драгоманова, і здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти й вихователя з правом проведення занять англійською мовою. Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2008 року, на посаді директора з 2010.

1evfr

Вихователі

Рибінчак Марта

 «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими!»

О.Уальд

 Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію вчителя англійської та французької мов і зарубіжної літератури. Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2011 року.

Rybinchak

 

Лепка Марія


«Добре,щире,ніжне серце,терпеливість і знання має мати та людина, що повязує з дітьми своє життя!».

Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію вчителя початкової школи та українознавства загальноосвітньої школи.  Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2009 року.

 

 

с. Єремія Слободюк

 "Християнське виховання є більшим добром, ніж усе добро світу." митр. Андрей Шептицький

Освіта -неповна вища, навчається в Дрогобицькому Державному Педагогічному Університеті ім. І. Франка і здобуває кваліфікацію вихователя.  Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2016 року.

 

 


Гарасимчук Оксана
«Життя – це мандрівка. Ідеш у своєму житті крок за кроком. Не дозволяй собі ухилятися від нього. Не споглядай життя з-за плечей інших людей. Завше дивись йому просто в вічі. Не говори від імені своїх дітей. А ліпше обніми дитячу голівку своїми долонями, і вже тоді починай розмову.»

Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію вчителя початкової школи. Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2010 року.

4okgar


Мудрик Наталія
«Радість починається тієї миті, коли ти перестаєш шукати свого власного щастя, щоб давати його іншим» (М. Кауст)

Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.  Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2011 року.


Шемеляк Лілія
«У серце дитини увійде лише те, що йде від серця. Любов виникає з любові».

Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію вчителя трудового навчання, організатор прикладної творчості. Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2008 року.

Shemelak

 

с. Марія Шершень
"Будь для інших сонячним годинником, вимірюй для них тільки сонячні години."

Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію психолога. Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2018 року.

sMaria

 

 

Вчитель англійської мови

Пишна Наталія
«Справжнім вихователем є лише той, хто пробуджує у дитини дух, що дрімає, і надає їй сили для органічного розвитку" П.П. Блонський

"Я вірю в себе, я вірю в кожну дитину, я вірю в свою справу!!!» 

Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та англійської мови. 

N Pyshna

 

 


Музкерівник

Кицун Мар’яна
«Робота з дітьми-це частинка мого життя. За цю роботу я маю не тільки матеріальну подяку, але й душевне задоволення. Коли лунає дитячий сміх, світяться радістю очі, я відчуваю себе щасливою.»

Освіта - повна вища, закінчила Дрогобицький Державний Педагогічний Університет ім. І. Франка і здобула кваліфікацію вчителя музики, етики і естетики. Працює в дитсадку "Ангелятко" з 2007 року.

10makyc

Помічники вихователя

Мазурик Уляна

11ulmaz
Херович Марія


Проскурняк Марія

Proskurnak

Кухар

Шиян Світлана

Shyjan

 

 

Кухар

Марцишина Світлана

Marcyshyna

Бухгалтер

Ткачів Галина

16gatka

Медсестра

Матляк Юлія

 Medsestra Matlyak